GALERIA wydarzeń

Witamy w dziale galeria

Listopadowi "Zdobywcy"

Dzieci z grupy ?Zdobywcy? w listopadzie świętowały Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia uśmiechom nie było końca. Wzięły też udział w akcji ?Szkoła pamięta? - uczciły pamięć poległych w bitwach Supraślan. Gościły w swojej sali seniorów z supraskiego Klubu Seniora, a także aktywnie brały udział w Tygodniu Życzliwości.

ZdROWY LISTOPAD W GRUPIE TROPICIELE
Grupa "TROPICIELE"( MONTESSORI) już od samego śniadania bardzo zdrowo rozpoczęła dzisiejszy poranek. Obchodziliśmy dzisiaj "Dzień zdrowego jedzenia i gotowania". Z tej okazji zaprosiliśmy do nas mamę naszej Zuzi p. Annę Arciszewską (właścicielkę naszej supraskiej restauracji "Prowincja"), która wspólnie z dziećmi przygotowała przepyszne i zdrowe soczki owocowe. Dzieci bardzo chętnie pomagały w wyciskaniu soków oraz próbowały jak smakuje "zakręcona" marchewka w połączeniu z sosem z serka kokosowego. Nie zabrakło też kiełków brokuła na kanapce, szczypiorku i rzodkiewek. Mamy nadzieję, że od dziś dzieci z naszej grupy będą jeść więcej witamin, aniej słodyczy ???? bo jak wiemy: JEDZ WARZYWA I OWOCE ONE MAJĄ SUPERMOCE!
Wrzesień u ZDOBYWCÓW

Grupa ?Zdobywcy? rozpoczęła ten rok szkolny z uśmiechem i radością. We wrześniu brali udział w wielu uroczystościach. Jedną z nich był Dzień Przedszkolaka, na który zaprosili swoich rodziców. Uczcili go krótkim występem, a następnie wykonali z rodzicami jesienną pracę plastyczną.

Innym ciekawym wydarzeniem był Dzień Emotikona. Tego dnia dzieci rozmawiały o emocjach.