GALERIA wydarzeń

Witamy w dziale galeria

JASEŁKA W GRUPIE ELFÓW (R.SZK. 2015/16)
            Jedna z młodszych grup - Elfy - postanowiły zaskoczyć wszystkich w tym roku szkolnym!!! Jako młodsza grupa wystąpiły w przedstawieniu Jasełkowym!!! Swoim występem zachwyciły wszystkich przybyłych gości!!! BRAWO Elfiki  Jesteśmy z was dumne!!!
SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE W GRUPIE MUMINKÓW (R.SZK. 2015/16)

W grupie Muminków już świątecznie i wesoło! Przedszkolaki pokazały Rodzicom i Mikołajowi (który gdzieś krążył nad przedszkolem!), jak potrafią śpiewać i tańczyć. Dzieci wraz z Rodzicami wspólnie ubierały choinkę. Najpierw jednak razem wykonały ozdoby choinkowe, piękniejsze od najładniejszych bombek - swoje własne! A Święty Mikołaj zrobił Muminkom niespodziankę - zostawił pod choinką list do dzieci i kosz pełen prezentów!

SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE W GRUPIE KRASNOLUDKÓW (R.SZK. 2015/16)
         Nasze najmłodsze przedszkolaki zaprosiły swoich Rodziców na spotkanie bożonarodzeniowe. Zaśpiewały i zatańczyły przed gośćmi, których później zaprosiły do wspólnego ubierania choinki. Ozdoby były przeróżne - z papieru, masy solnej, a także pierniki wcześniej upieczone przez dzieci wraz z wychowawczyniami. I właśnie te cieszyły się największym powodzeniem, bowiem wiele pierników w magiczny sposób ubyło podczas ich dekoracji. Cudowne!!!
A MIKOŁAJ PĘDZI, A MIKOŁAJ GNA..... (R.SZK. 2015/16)
          Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały . Na cześć gościa każde dziecko włożyło na głowę charakterystyczną czerwoną czapkę, by było bardzo Mikołajkowo.  Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. A gdy już odjechał, dzieci zostały zaproszone do udziału w zabawie mikołajkowej. Były konkursy, zagadki, śpiew i taniec. Naszym dzielnym przedszkolakom, którzy stanęli do konkurencji sportowych dopingowały nie tylko dzieci, ale i panie. Uśmiech i wyjątkowa atmosfera zagościła dookoła.
O ELEKTRYCZNOŚCI W MUMINKACH (R.SZK. 2015/16)

Muminki poznają różne urządzenia elektryczne, również takie, których nie znajdą w swoich domach. W przedszkolnej kuchni panie kucharki prezentują dzieciom dziwne, wielkie maszyny, które ułatwiają im pracę. Przy pomocy sznurka Muminki próbowały zrozumieć, jak prąd dociera do tych dziwnych urządzeń oraz do ich domów. Rysowały też na dużych arkuszach papieru własne wyobrażenia tajemniczego prądu.

MUMINKI DOKARMIAJĄ PTAKI (R.SZK. 2015/16)

Muminki dowiedziały się, dlaczego należy dokarmiać ptaki zimą. Chętnie włączyły się do akcji "Pomóżmy ptakom przetrwać zimę". Przedszkolaki obiecały, że to pierwsze napełnienie karmnika to początek systematycznej pomocy skrzydlatym przyjaciołom.

WIZYTA PANA DOKTORA W ELFACH (R.SZK. 2015/16)
          Grupę czterolatków odwiedził pewien gość - tata Szymona - lekarz ortopeda pan Grzegorz Kunowski. Opowiadał elfikom o swojej pracy, nawet założył gips na rękę dwóm odważnym bohaterom!  Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści i oglądały pokaz. A na koniec spotkania pan doktor wręczył dzieciom nagrody - jak po wizycie w gabinecie lekarskim!
ELFY W KRAINIE BAJKI I BAŚNI (R.SZK. 2015/16)
          W listopadzie, przez jeden tydzień, elfiki za sprawą magicznego zaklęcia przenosiły się w zaczarowany świat bajek - codziennie inny! Odwiedziły Kota w Butach, Czerwonego Kapturka spotkały w lesie, tańczyły na balu w pałacu, gdzie spotkały Kopciuszka, pływały po dnie oceanu z Małą Syrenką. Jednym słowem - dużo się działo!
URODZINY PLUSZOWEGO MISIA (R.SZK. 2015/16)
         Już po raz kolejny przedszkolaki obchodziły urodziny Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie przyniosły swojego ulubionego i najbardziej kochanego misia z domu. Wesoło bawiły się ze swoimi gośćmi, a na koniec narysowały portret jubilata wieeeeelkich rozmiarów!!!