GALERIA wydarzeń

Witamy w dziale galeria

SMERFY NA ZAJĘCIACH DYDAKTYCZNYCH (R.SZK.2014/15)
W tym roku szkolnym ciężko pracujemy , gdyż jest to nasz ostatni rok w przedszkolu! Nasze Panie starają się, abyśmy poznali wiele ciekawostek, np. co jest potrzebne, aby ogień nie zgasł?, ćwiczymy rączki poprzez ćwiczenia grafomotoryczne, klasyfikujemy różne przedmioty czy bawimy się światłem i cieniem. Na zajęciach jest bardzo ciekawie!!!
SMERFY W BIBLIOTECE (R.SZK.2014/15)
Już kolejny rok ,co tydzień, odwiedzamy Panie w Bibliotece Publicznej w Supraślu. Pani Ula zaprasza nas do wysłuchania przygód kolejnego bohatera niezwykłej książki, my słuchamy z zaciekawieniem, a następnie każdy z nas wypożycza swoją książkę, którą zabiera do domu. Uwielbiamy, gdy mama/tata czyta nam tę książkę na dobranoc .
MUMINKI W PAŁACU BUCHOLTZA W SUPRAŚLU (R.SZK.2014/15)
Razem z panią Martą Żukowską zwiedzaliśmy pięknie odrestaurowany Pałac Bucholtza w Supraślu. My jako "mali artyści" z wizytą u starszych kolegów. Odwiedziliśmy pracownie: fotografii, animacji komputerowej, rzeźby, grafiki, snycerstwa oraz malarstwa. Może ktoś z nas w przyszłości będzie uczniem tej szkoły ......
WYCIECZKA MUMINKÓW I PSZCZÓŁEK (R.SZK.2014/15)
Nasze dwie grupy - Muminki i Pszczółki - odwiedziły Białostocki Teatr Lalek oraz Instytut Biologii Uniwersytetu w Białymstoku. Przedszkolaki obejrzały tuż po premierze "Czarnoksiężnika z krainy Oz" oraz po raz pierwszy gościli w Instytucie Biologii, gdzie obejrzeli wystawę przyrodniczą. Bardzo im się podobało!!! Obiecali, że wrócą tam na wiosnę!!!
GUMISIE I BIESIADNE PIERNIKI (R.SZK.2014/15)
Dzięki uprzejmości właściciela "Biesiady" w Supraślu - pana Kamila Zaborskiego, Gumisie otrzymały wielki kosz pierników i zajęły się najbardziej profesjonalną dekoracją świątecznych ciasteczek. Lukry, cukry, kulki i flamastry, do tego gwiazdki i czerwone posypki - miały w czym wybierać!!! Oto efekty ich działań!!!! Zapakowanymi piernikami poczęstowaliśmy Panią Dyrektor oraz Personel Administracyjny, a resztę rozdamy mieszkańcom Supraśla!!!
MIKOŁAJKI (R.SZK 2014/15)
          Dzień pełen wrażeń - Mikołajki, w tym dniu 5.12.2014 po raz kolejny obchodziliśmy imieniny Mikołaja. Tego dnia wszystkie przedszkolaki ubrały się na czerwono oraz założyły czapeczki mikołajkowe. Bawiliśmy się rewelacyjnie - w końcu odwiedził nas szczególny GOŚĆ!!!!!!!
ODWIEDZINY STRAŻAKÓW (R.SZK. 2014/15)
        Początek grudnia był dla nas pełen niespodzianek! Odwiedzili nas Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Supraślu. Najpierw zawyła syrena...., potem pojawił się wóz strażacki, który mogliśmy zobaczyć z bliska, a następnie obejrzeliśmy pokazową akcję ratunkową w wykonaniu gości. Emocji nie brakowało!
JESIEŃ I KRASNOLUDKI (R.SZK. 2014/15)
.....Pewnego pięknego, jesiennego dnia, najmłodsze przedszkolaki - Krasnoludki, wybrały się na spacer. Słoneczko świeciło wysoko, a one szukały jesiennych skarbów. Czy im się udało? Oczywiście, że tak!!!! Wyczarowały najwspanialsze jeżyki, a ile radości sprawiło im to zadanie.......... Brzmi jak bajka?   Sami zobaczcie!
DZIEŃ PAPIESKI (R.SZK. 2014/15)
Dnia 16 października 2014r, w rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża, przedszkolaki z najstarszych grup wybrały się do Kościoła pw. Świętej Trójcy w Supraślu, aby złożyć pod figurą papieską kwiaty i w ten szczególny sposób upamiętnić dzień Patrona naszego przedszkola.