ZdROWY LISTOPAD W GRUPIE TROPICIELE

rok temu
Grupa "TROPICIELE"( MONTESSORI) już od samego śniadania bardzo zdrowo rozpoczęła dzisiejszy poranek. Obchodziliśmy dzisiaj "Dzień zdrowego jedzenia i gotowania". Z tej okazji zaprosiliśmy do nas mamę naszej Zuzi p. Annę Arciszewską (właścicielkę naszej supraskiej restauracji "Prowincja"), która wspólnie z dziećmi przygotowała przepyszne i zdrowe soczki owocowe. Dzieci bardzo chętnie pomagały w wyciskaniu soków oraz próbowały jak smakuje "zakręcona" marchewka w połączeniu z sosem z serka kokosowego. Nie zabrakło też kiełków brokuła na kanapce, szczypiorku i rzodkiewek. Mamy nadzieję, że od dziś dzieci z naszej grupy będą jeść więcej witamin, aniej słodyczy ???? bo jak wiemy: JEDZ WARZYWA I OWOCE ONE MAJĄ SUPERMOCE!