To takie proste!
Przedszkole z Oddz.Integracyjnymi im.Jana Pawła II w Supraślu
Strona głowna  /  Galeria
Witamy w dziale galeria
Galeria wydarzeń

Poniedziałek 30 maja 2016r. Godz. 9.00 – audycja muzyczna pt. „Pipi w krainie bajek”

· Godz. 10.00 – dyskoteka prowadzona przez D. J.’a – p. Romanowskiego

Wtorek 31 maja 2016r. Godz. 9.00 - „Wesołe miasteczko”- zabawy na placu przedszkolnym:

 • gra w hokeja na trawie
 • skoki na trampolinie
 • „malowanie na płocie”
 • konstrukcje z piasku kinetycznego
 • połowy papierowych rybek
 • „Dżungla” - dmuchany plac zabaw
 • wata cukrowa
 • przejazd „ciuchcią” po najbliższej okolicy
 • „śniadanie na trawie”

· Godz. 12.00 – grupy starsze „Marsz antynikotynowy” ulicami Supraśla, kontynuacja działań w ramach programu "Czyste powietrze wokół nas".

Środa 1 czerwca 2016r. Godz. 9.00 – Zabawa plenerowa prowadzona przez aktorów Teatru CoNieCo oraz „chłodna” niespodzianka przygotowana przez rodziców.

Czwartek 2 czerwca 2016r. Godz. 9.00 – wyjście wszystkich grup przedszkolnych do kina w Domu Ludowym w Supraślu na projekcję filmu pt. „Madagaskar 2”

Wesołej zabawie i ogromnej radości nie było końca.................!!!!!!!!

data dodania: 2016-06-06

"Idzie żaba na spacerek
Gdzie słoneczko i wiaterek
Skacze żabka skik, skik, skik
Nie dorówna żabce nikt"............ Żaba – to bohaterka naszych ostatnich zajęć w Arboretum. Leśne Ludki zapoznały się ze środowiskiem, w którym żyją żaby, dowiedziały się co jedzą, w jakich warunkach czują się dobrze i poznały ich etapy rozwoju. Dzieci miały okazję poznać i obejrzeć z bliska żabę oraz kijankę. Dowiedziały się, że są „żaby zielone” i „żaby brunatne”. Poznały nazwy żab chronionych i zapisanych w Czerwonej Księdze Zwierząt - ropucha szara, żaba wodna, grzebiuszka ziemna. Dzieci wsłuchiwały się w koncert żabi – potem naśladowały odgłosy żab! Wszyscy mieliśmy możliwość kumkania czy rechotania - co wywołało ogromną radość u wszystkich uczestników. Zajęcia zakończyły się wyścigiem małych żabek. To były naprawdę wspaniałe zajęcia edukacyjne.

data dodania: 2016-06-06

           W piątek 3 czerwca 2016r dwie grupy przedszkolaków - Elfy i Smerfy wyjechały na festyn zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Księżynie. Było to spotkanie szkół i przedszkoli należących do Rodziny Placówek im. Jana Pawła II. Przygotowano mnóstwo atrakcji najmłodszym uczestnikom. Pogoda dopisała, więc wesołej i radosnej zabawie nie było końca!!!!

data dodania: 2016-06-06

Czwarta rocznica nadania imienia Jana Pawła II naszej placówki oraz przedstawienie dzieci z grupy "Pszczółki" pt."Czerwony Kapturek".

data dodania: 2016-06-06

           Dnia 17.05.2016 roku dzieci z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu - z grupy 5-latków - brały udział w konkursie wiedzy matematycznej organizowanym przez Przedszkole Samorządowe na 4 w Białymstoku. Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki Wiktoria i Zuzia z grupy „Gumisie” pani Małgorzaty Szypluk i pani Wiesławy Chorąży. Sześć grup rywalizowało ze sobą w 2-osobowych zespołach. Liczyła się tu współpraca całej drużyny oraz umiejętności matematyczne. Za bardzo wysoki poziom umiejętności matematycznych dzieci otrzymały medale, dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów
BRAWO!

Małgorzata Szypluk

data dodania: 2016-05-22

              Muminki gościły u siebie Maję - absolwentkę naszego przedszkola, która opowiadała dzieciom o swoim hobby: o muzyce. Maja grała dzieciom na keyboardzie i flecie popularne melodie dziecięce. Ku uciesze dzieci, Maja grała też na dwóch fletach jednocześnie, a nawet - zagrała nosem! Muminki pękały ze śmiechu! Dzieci chętnie próbowały grać, a także z zainteresowaniem przeglądały zapisane przy pomocy nut melodie wygrywane przez Maję. Próbowały stworzyć własną orkiestrę. Jednak największą frajdą było wydobywanie dźwięków z różnego rodzaju instrumentów.

data dodania: 2016-05-17

             Dnia 29.IV.2016r odbyła się wycieczka dzieci z grup" Pszczółki " i " Gumisie" do Białostockiego Teatru Lalek na przedstawienie pt. "Jak Mateusz poszedł szukać olbrzyma". Dopełnieniem całej wycieczki były figle i zabawy w " Krainie Smyka".  

data dodania: 2016-05-17

            W naszym przedszkolu dzieci bawiły się na balu pt. "Wiosenna eko-olimpiada". Pani Wiosna wraz z pomocnikami przygotowała uczestnikom różne zadania - zarówno o tematyce wiosennej, jak i ekologicznej. Przedszkolaki nie tylko udowodniły, że mają mądre główki, ale także sprytne ręce - zbudowały Pani Wiośnie piękne zamki, zrobiły korale, tańczyły i śpiewały radosne piosenki. Kiedy nadszedł czas pożegnania, każde dziecko otrzymało od pań prowadzących słodkie upominki!

data dodania: 2016-05-17

data dodania: 2016-05-17

            Tym razem przedszkolaki udały się do Muzeum Kolejnictwa w Białymstoku oraz wesoło się bawiły w Centrum Zabaw "Psotnik".

data dodania: 2016-05-16

          Elfiki - dzieci 4-letnie wybrały się wraz ze swoimi wychowawczyniami na wycieczkę do Urzędu Miejskiego w Supraślu. Poznały gminny budynek, specyfikę pracy urzędników oraz spotkały sie z burmistrzem Supraśla - p. Radosławem Dobrowolskim. Pan burmistrz uścisnął dłoń każdego przedszkolaka, obdarował dzieci odblaskowymi opaskami, aby nadchodzące wakacje spędziły bezpiecznie oraz poczęstował wszystkie Elfy słodkościami. A przedszkolaki w ramach podziekowań wręczyły panu burmistrzowi obrazek wykonany własnoręcznie. Była nawet chwila dla fotoreporterów..... Następnie odwiedziliśmy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Supraślu, gdzie o swojej pracy opowiedziała nam mama Karolinki - p. Kasia. DZIĘKUJEMY!!!

data dodania: 2016-05-16

           Niezapominajkowy Przegląd Tańca...to już V edycja w której nasze przedszkolaki brały udział...dziękujemy i gratulujemy....

data dodania: 2016-05-16

data dodania: 2016-05-16

data dodania: 2016-04-19

           30.03.2016 to dzień pełen uśmiechu, radości i wspaniałej zabawy przedszkolaków z grupy Elfy biorących udział w innowacji pedagogicznej LEŚNE LUDKI. Dzieci zgłębiały wiedzę dotyczącą prawidłowego zachowania się w lesie. Przedszkolaki m.in. poznały miejsca, gdzie bezpiecznie można rozpalić ognisko oraz jak ważne dla zdrowia i życia zwierząt leśnych jest dbanie o czystość w lesie.

data dodania: 2016-04-19

            Muminki przygotowały zdrowe, wiosenne kanapki. Co prawda z plasteliny, ale wcześniej segregowały różne produkty żywnościowe i już wiedzą, które z nich są zdrowe, a które nie!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-03-14

             Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu!!!! Nagrody zostały rozdane!!!

W kategorii - " STROIK"
1miejsce- Maliszewska Julia
2miejsce-Węglarz Julia...
3miejsce- Kuba Abramowicz i Michał Dmitruk

W kategorii - "JAJKO"
1miejsce- Kunowski Szymon
2miejsce- Wnorowski Karol
3miejsce- Wnorowski Oskar

W kategorii- "PALMA"
1miejsce- Szypluk Wiktoria i Piotr Wierciński

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-03-14

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-03-14

            Oto pięć powodów, dla których warto wybrać zdrowy styl życia:
 • Rzadziej będziesz chorować 
 • Będziesz wysportowany
 • Będziesz atrakcyjniej wyglądać 
 • Twój mózg będzie sprawniejszy 
 • Nabędziesz właściwych nawyków, które zapewnią Ci długie i szczęśliwe życie
I właśnie to wszystko wiedzą już nasze przedszkolne starszaki!!!  BRAWO!!!!!!!!!!!!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-03-14

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-03-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-03-07

          Grupa 5-latków przeniosła się w daleką przeszłość, bowiem w ubiegłym tygodniu dzieci rozmawiały na temat dinozaurów. Dzieci zaprosiły gościa - innego naszego przedszkolaka - Kubę Abramowicza, który fascynuje się światem dawnych gadów. To jego hobby! Kuba z wielkim zaangażowaniem opowiadał o prehistorycznych mieszkańcach Ziemi, a Gumisie słuchały tych przygód z ogromną ciekawością. BRAWO!!! 
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-03-07

              W dniu 25.02.2016 zajęcia w ramach Innowacji pedagogicznej "Leśne ludki" odbyły się w Nadleśnictwie Krynki – w Poczopku. Przedszkolaki poprzez zabawę, gry, zagadki, obserwację zdobywały wiedzę dotyczącą zwierząt leśnych, a w szczególności ptaków. Rozróżniały ich po odgłosach – dzieci wzięły udział w słuchaniu Leśnego Koncertu. Zwiedziły Galerię Na Skraju Puszczy, gdzie oglądały i poznawały zwierzęta leśne. Dowiedziały się, w jaki sposób można mierzyć czas, poznały trzy rodzaje zegarów: dendrologiczny, równikowy i analematyczny. Podczas poszukiwania skarbów w Parku Megalitów składały życzenia przy żabie Bufosławie oraz przechodziły przez Bramę Życzeń. Czas poszukiwania skarbów był bardzo wytężoną pracą, dzieci odczytując swoje mapy szukały miejsc, w których zostały ukryte niespodzianki.
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-02-29

           Dzieci pomagały Eskimosom posegregować ryby wg kolorów, potem układały z nich rytmy. Muminki pomagały też skryć się Eskimosom w igloo podczas burzy śnieżnej, wreszcie musiały pomóc foce, która uciekała przed niedźwiedziem polarnym, przedostać się na drugi brzeg.
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-02-29

            15 lutego 2016r (poniedziałek) grupa Krasnoludków i grupa Elfów postanowiły zorganizować Dzień Przyjaźni. Przedszkolaki ubrały się na czerwono - w kolor miłości i przyjaźni - i z radosnymi minkami uczestniczyły w różnorodnych zabawach przygotowanych przez ich nauczycieli. Dzieci dzień zakończyły wspólnymi zabawami, a Elfy 4-latki pomogły maluszkom, oczywiście w ramach przyjaźni, rozstawić leżaki i przygotować pościel do odpoczynku. BRAWO przedszkolaki!!!  
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-02-21

              Muminki na zajęciach rytmicznych z panią Iwonką! Dzieci czekają na wspólne tańce i śpiew w każdy czwartek po śniadaniu!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-02-21

              "Smaczne i zdrowe są warzywa i owoce kolorowe" -  przedszkolaki poznały zasady zdrowego odżywiania się oraz jak ważna jest rola higieny - mycie rąk przed każdym posiłkiem. W czasie wspólnej zabawy dzieci rozpoznawły smak owoców i warzyw. Dowiedziały się również jak ważną role w naszym życiu odgrywa zdrowe odżywianie oraz ruch na świeżym powietrzu.
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-02-09

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-02-09

           W grupie Muminków karnawał trwa! Dzieci wiedzą, że w karnawale wszyscy się bawią, chodzą na bale, wkładają piękne stroje, czasami też maski! Muminki same ozdabiały własne maski karnawałowe, ale najbardziej podobała im się maska wenecka!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-02-09

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-02-09

            Bal Karnawałowy w naszym Przedszkolu odbył się 20 stycznia 2016r. Królową i Królem balu zostali Amelia Garstka oraz Mateusz Kundzicz z grupy Muminki. Szczęśliwe oraz uśmiechnięte dzieci odwiedził również Święty Mikołaj, który zostawił dla każdej z grup ciekawe upominki.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

           Wielkie święto w grupie Muminków! Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały część artystyczną i drobne upominki swoim kochanym bliskim! Niejednemu z licznie przybyłych gości łza się zakręciła w oku - i ze wzruszenia, i z dumy! Na szczęście słodki poczęstunek i uściśnięcie wnucząt szybko osuszyły policzki!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

          4-latki swoich kochanych gości przywitały z wielką radością! Zaprosiły wszystkich obecnych do ogladania występu, a same wyruszyły w podróż pociągiem odwiedzając różne stacje. Dotarły do Wiewiórkowa, Bałwankowa, Kropelkowa, Misiowa i wreszcie do Babciowa i Dziadkowa - śpiewały, tańczyły, recytowały ........ ach było wesoło, pięknie i wzruszająco!

 
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

          Najstarsza grupa przedszkolaków - Pszczółki - postanowiła pomóc leśnym zwierzętom w poszukiwaniu pożywienia, gdy spadł pierwszy śnieg. Do lasu zawiozły przeróżne smaczne smakołyki! BRAWO przedszkolaki!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

          Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! My się zimy nie boimy, tylko na nartach w Supraślu jeździmy! Kiedy spadł śnieg nasza pani Madzia była najszczęśliwszą osobą w przedszkolu! Mogła zacząć treningi z przedszkolakami na śniegu, a dzieciaki były zachwycone! Brawo!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

          Wreszcie mamy piękną, śnieżną zimę! Muminki nie mogły doczekać się zabaw na śniegu! W końcu mogą zjeżdżać z górki na pazurki, rzucać śnieżkami, chodzić po śladach.... Ale frajda!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

            W grudniu Muminki z wielkim zaangażowaniem i ciekawością rozpoczęły korzystanie z Biblioteki Publicznej w Supraślu. Maluszki wiedzą, jakie zasady obowiązują w takim miejscu, w skupieniu słuchają bajek i opowiadań czytanych przez panią bibliotekarkę, wreszcie - same decydują, jaką książkę przeczytają im wieczorem rodzice!
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-01-29

            Jedna z młodszych grup - Elfy - postanowiły zaskoczyć wszystkich w tym roku szkolnym!!! Jako młodsza grupa wystąpiły w przedstawieniu Jasełkowym!!! Swoim występem zachwyciły wszystkich przybyłych gości!!! BRAWO Elfiki  Jesteśmy z was dumne!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-23

         Jedna ze starszych grup - Gumisie wystąpiła w przedstawieniu jasełkowym. Najpierw przedszkolaki zagrały przed całą społecznością przedszkolną pokazując swój kunszt aktorski, a następnego dnia wystąpiły przed Rodzicami. Było wzruszająco i pięknie! Dziękujemy!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-23

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-23

            W grupie Muminków już świątecznie i wesoło! Przedszkolaki pokazały Rodzicom i Mikołajowi (który gdzieś krążył nad przedszkolem!), jak potrafią śpiewać i tańczyć. Dzieci wraz z Rodzicami wspólnie ubierały choinkę. Najpierw jednak razem wykonały ozdoby choinkowe, piękniejsze od najładniejszych bombek - swoje własne! A Święty Mikołaj zrobił Muminkom niespodziankę - zostawił pod choinką list do dzieci i kosz pełen prezentów!

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-23

         Nasze najmłodsze przedszkolaki zaprosiły swoich Rodziców na spotkanie bożonarodzeniowe. Zaśpiewały i zatańczyły przed gośćmi, których później zaprosiły do wspólnego ubierania choinki. Ozdoby były przeróżne - z papieru, masy solnej, a także pierniki wcześniej upieczone przez dzieci wraz z wychowawczyniami. I właśnie te cieszyły się największym powodzeniem, bowiem wiele pierników w magiczny sposób ubyło podczas ich dekoracji. Cudowne!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-23

            Podczas tego wyjazdu dzieci z grupy Elfów postanowiły zrobić prezent w ten świąteczny czas leśnym zwierzętom szykując im "smaczne" choinki!  
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-16

          Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały . Na cześć gościa każde dziecko włożyło na głowę charakterystyczną czerwoną czapkę, by było bardzo Mikołajkowo.  Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. A gdy już odjechał, dzieci zostały zaproszone do udziału w zabawie mikołajkowej. Były konkursy, zagadki, śpiew i taniec. Naszym dzielnym przedszkolakom, którzy stanęli do konkurencji sportowych dopingowały nie tylko dzieci, ale i panie. Uśmiech i wyjątkowa atmosfera zagościła dookoła.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-14

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-14

          PREMIERA przedstawienia "EMOCJAŁKI" w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku . Jesteśmy dumni a dzieci szczęśliwe!!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-14

          Muminki poznają różne urządzenia elektryczne, również takie, których nie znajdą w swoich domach. W przedszkolnej kuchni panie kucharki prezentują dzieciom dziwne, wielkie maszyny, które ułatwiają im pracę. Przy pomocy sznurka Muminki próbowały zrozumieć, jak prąd dociera do tych dziwnych urządzeń oraz do ich domów. Rysowały też na dużych arkuszach papieru własne wyobrażenia tajemniczego prądu.

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-14

          Muminki dowiedziały się, dlaczego należy dokarmiać ptaki zimą. Chętnie włączyły się do akcji "Pomóżmy ptakom przetrwać zimę". Przedszkolaki obiecały, że to pierwsze napełnienie karmnika to początek systematycznej pomocy skrzydlatym przyjaciołom.

 
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-14

             Odwiedziny ślicznego czworonoga w Gumisiach.

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-14

          Grupę czterolatków odwiedził pewien gość - tata Szymona - lekarz ortopeda pan Grzegorz Kunowski. Opowiadał elfikom o swojej pracy, nawet założył gips na rękę dwóm odważnym bohaterom!  Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści i oglądały pokaz. A na koniec spotkania pan doktor wręczył dzieciom nagrody - jak po wizycie w gabinecie lekarskim!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-02

          W listopadzie, przez jeden tydzień, elfiki za sprawą magicznego zaklęcia przenosiły się w zaczarowany świat bajek - codziennie inny! Odwiedziły Kota w Butach, Czerwonego Kapturka spotkały w lesie, tańczyły na balu w pałacu, gdzie spotkały Kopciuszka, pływały po dnie oceanu z Małą Syrenką. Jednym słowem - dużo się działo!   
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-02

           Potrafimy się wesoło bawić, ale również ćwiczyć z ochotą na zajęciach ruchowych. Pani Madzia wymyśla nam fajne zabawy, pokazuje różne ćwiczenia! Nawet czasami, na zakończenie zajęć, nasze panie bawią się z nami w berka!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-02

             Również do grupy elfików zawitał gość - domowy królik. Dzieci z ochotą słuchały, jak należy opiekować się zwierzątkiem.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-02

             Do Muminków zawitały zwierzęta, którymi możemy opiekować się w domu! Wśród nich był kot - którego wszyscy znają, ale też gekon lamparci, którego pojawienie się wywołało wesołe minki na twarzach naszych przedszkolaków!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-01

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-01

           I oto najmłodsza grupa dzieci dołączyła do grona naszych przedszkolaków!!! Dzielnie wystąpiły przed zgromadzoną publicznością, odebrały dyplomy, a potem ...... wesołej zabawie nie było końca! Brawo Krasnale!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-01

         Już po raz kolejny przedszkolaki obchodziły urodziny Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie przyniosły swojego ulubionego i najbardziej kochanego misia z domu. Wesoło bawiły się ze swoimi gośćmi, a na koniec narysowały portret jubilata wieeeeelkich rozmiarów!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-01

              Nasze przedszkolaki tym razem poznały różnorodność domów zwierząt! 
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-01

            Kolejna grupa przedszkolaków gościła w swoich progach - przyjaciół człowieka - zwierzęta domowe!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-01

              Przygotowania do sezonu zimowego w pełni!!!  Pani Madzia wytrwale trenuje przyszłych medalistów!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-01

            Witaminki lubi każdy chłopiec i dziewczynka! A smerfy samodzielnie przygotowują przepyszne kanapki!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-12-01

            Od tego roku szkolnego grupa młodszych przedszkolaków - ELFY - rozpoczęła swoją przygodę z biblioteką.  Dzieci raz w tygodniu chodzą do Biblioteki Publicznej w Supraślu i wypożyczają książki. Podczas każdej wizyty pani Ula czyta również bajkę, którą dzieciaki słuchają z zaciekawieniem.  
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-15

 
            Dzieci chętnie bawią się w każdej wolnej chwili. Zabawy są różnorodne. Czasami bawią się zgodnie nie bałaganiąc, ale czasami sala wygląda jakby przeszedł przez nią huragan.  Jednak odważne i dzielne czterolatki potrafią uporać się i z takim zadaniem jakim jest sprzątanie! Zuchy!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-15

           Elfy bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach z rytmiki z elementami tańca ludowego. Pani Ela uczy dzieci wielu tańców i zabaw, które podobają się przedszkolakom.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-15

          Czterolatki przez kilka tygodni rozmawiały o jednej z pór roku - o jesieni. Dzieci chodziły do lasu. Szukały tam grzybów, owadów, ptaków czy zwierząt przygotowujących się do zimy, o których rozmawiały na zajęciach dydaktycznych. Podziwiały piękno jesiennej przyrody, słuchały szeleszczących liści, wykonywały prace plastyczne, ale również rozmawiały o odpowiednim ubraniu. Jesień to czas intensywnej pracy!!! Brawo Elfiki!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-15

          Nasze najmłodsze przedszkolaki z dwóch grup - Krasnoludki i Muminki - wesoło i ochoczo uczestniczą w zajęciach rytmicznych z elementami tańca ludowego. Pani Ela odwiedza ich i zachęca do tańca z "dziwnym" gościem . To Lajkonik!!!!!!!!, który uwielbia się bawić wspólnie z dziećmi.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-12

         Grupa Smerfów uczyła się jak należy nakryć stół do świątecznego obiadu! Kochane Mamusie w tym roku będziecie miały fantastycznych pomocników!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-12

           Muminki uczą się zakładać okrycie wierzchnie oraz buty! Nie jest to łatwe zadanie!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-12

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-12

           Jedna z najmłodszych grup miała wieeelkieee święto! Dzieci zostały pełnoprawnymi przedszkolakami!!!  To było ogromne wydarzenie dla wszystkich dzieci, ale również dla zgromadzonych gości! Brawo Muminki!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-05

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-05

          Do grupy Pszczółek zawitały różne zwierzęta domowe...... Był pies, żółwik i inne zwierzątka    Przedszkolaków ucieszyły wizyty niespodziewanych gości! Nauczyły się jak powinny dbać o te zwierzęta, a o tym wszystkim opowiedziała im pani Weterynarz, do której dzieci udały się z wizytą.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-04

           Nasza najmłodsza grupa z uśmiechem i radością wita już każdy dzień w przedszkolu!   Wspólnie uczestniczą w różnorodnych zabawach .... tanecznych i swobodnych. Pokazują również że są PRAWDZIWYMI Krasnoludkami!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-04

          Grupa Pszczółek i Gumisiów wybrała się na wycieczkę autokarową do Białegostoku. Dzieci obejrzały spektakl w Białostockim Teatrze Lalek pt: " A niech to gęś kopnie" oraz odwiedziły Krainę Smyka.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-04

          Do grupy Gumisiów zawitali z wizytą czworonożni goście! Odwiedzili ich pies i kot, którzy żyją w wielkiej przyjaźni! A radość dzieci była ogromna!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-04

          Muminki uczyły się w przedszkolu - jak dzieci powinny być ubrane stosownie do pory roku! A kiedy wiadomości zostały opanowane wesoło bawiły się na naszym przedszkolnym placu zabaw.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-11-04

            Tym razem przedszkolaki sadziły drzewa oraz kwiaty!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-28

            Jedna z młodszych grup - Elfy - ciężko przygotowywała się do swojego pierwszego w tym roku występu - jesiennego koncertu. Występu  ważnego, ponieważ niektóre dzieci zostały w tym dniu pasowane na przedszkolaka. Brawo Elfiki!!!! Jesteście wspaniałe .
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

           W tym roku szkolnym uczymy się jak być bardziej samodzielnym przedszkolakiem. Staramy się samodzielnie ubierać, spożywać posiłki, a nawet samodzielnie przygotowujemy kanapki  Zobaczcie!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

          W naszym przedszkolu odbyło się praktyczne sprawdzenie organizacji oraz warunków ewakuacji. W czasie organizacji ewakuacji nauczyciele, dzieci oraz pozostali pracownicy zachowali spokój i zdyscyplinowanie. GRATULACJE!!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

           Wesoło mija nam czas w przedszkolu
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

           To szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli!!! W naszym przedszkolu odbyły się występy dzieci ze starszych grup przedszkolnych, odwiedzili nas również nasi absolwenci i przygotowali nam wspaniałą niespodziankę  Śpiewali, grali ........ było cudownie!!! Dziękujemy!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

          Najmłodsza grupa przedszkolaków - Krasnoludki - po okresie adaptacyjnym wesoło spędza dzień w naszym przedszkolu. Są zabawy, różnorodne zajęcia i chwile odpoczynku.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

          Najstarsza grupa przedszkolaków wybrała się na poszukiwanie jesieni. Mnóstwo skarbów udało im się zebrać! Wykorzystali je wszystkie po powrocie do przedszkola!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-26

         Jesień zawitała również do grupy Elfów - dzieci przynosiły różne owoce i warzywa - dary jesieni, o których rozmawiały, a na koniec ochoczo smakowały zdrowe witaminki. Jadły nawet cytrynę - egzotyczny owoc - a przy tym miały uśmiechniętą minę.  Można powiedzieć - To nie Elfy, a prawdziwe Zuchy!!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-19

           W październiku dwie grupy przedszkolaków - Elfy i Smerfy - pojechały do Białostockiego Teatru Lalek, gdzie obejrzały spektakl pt. "Cudowna lampa Alladyna" - poznały osobiście aktorów występujących na scenie!!! Następnie wesoło bawiły się w Centrum zabaw 'Psotnik" - tu również poznały sympatycznego gościa!!!! Zobaczcie sami
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-19

          Smerfy postanowiły sprawdzić czy zwierzęta mieszkające w lesie szykują się już do zimy!  ........ Niestety nie udało im się spotkać żadnego mieszkańca, ale przecież w lesie można wesoło się bawić!!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-19

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-13

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-13

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-13

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-13

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-13

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-13

          Do jednej z najmłodszych grup zawitała jesień. Przyniosła swoje dary z sadu, które Muminki rozpoznawały przez dotyk. Przygotowała im również zabawy w rzucaniu do celu.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-10-05

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-09-30

           Tegoroczny rok szkolny zaczęliśmy bardzo aktywnie! Byliśmy już na kilku wycieczkach - w Białostockim Teatrze Lalek, w ZOO w Białymstoku  oraz zwiedzaliśmy Supraśl - naszą "małą ojczyznę". Dużo się działo i z niecierpliwością czekamy na więcej!!!!!!!! 
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-09-30

komentarzy: (0)
data dodania: 2015-09-30

         Muminki i ich bezpieczna droga do p-la. Dzieci wiedzą do czego służą odblaski, jak bezpiecznie przejść przez jezdnie, jak rozpoznać policjanta z ruchu drogowego, poznają pojęcie - pojazd uprzywilejowany.
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-09-20

          W pierwszych dniach września Pszczółki bezbłędnie odpowiedziały na pytania pana policjanta Karola Joszczyka, po czym przystąpiły do egzaminu praktycznego. Pod czujnym okiem egzaminatora udowodniły, że potrafią poprawnie przejść przez ulicę. Gratulacje !!!
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-09-20

        Już w pierwszym miesiącu pobytu Elfów w przedszkolu wesoło mijały im chwile! Zgodnie się bawiły, malowały farbami, bawiły się w Teatr cieni i jadły smaczne II śniadania!!! Zobaczcie sami!!!   
komentarzy: (0)
data dodania: 2015-09-20