To takie proste!
Przedszkole z Oddz.Integracyjnymi im.Jana Pawła II w Supraślu
Strona głowna  /  Uroczystości
Uroczystości
 
 
 
 
My to organizujemy...
 

Kalendarz uroczystości w roku szkolnym 2019/2020   

w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu

 

L.p.

Miesiąc

Uroczystość

Odpowiedzialni za przygotowanie

 

1.

20.09.2019r.

Dzień Przedszkolaka

Karolina Milewska

Agata Porowska

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

2.

09 Października 2019r.

Jesienny piknik - ”Dzień Drzewa

- uroczystość z udziałem Rodziców

 

 

Anna Puławska,

Dekarz Justyna - koordynatorzy,

wszyscy nauczyciele

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

3.

09 Października 2019r.

Pasowanie na przedszkolaka

- podczas pikniku jesiennego

- uroczystość z udziałem Rodziców

 

Wszyscy nauczyciele „nowych” przedszkolaków

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

4.

14 października 2019r.

 

 

DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ

Halicka Urszula,

Joanna Lisowska -

koordynatorzy, nauczyciele grup starszych

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

5.

16 - 17 X 2019r.

DZIEŃ PAPIESKI

Magdalena Olifieruk

Zemło Agata

- koordynatorzy,

zespół ds. Patrona

Siostra Daniela

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

6.

XI 2019r.

Zajęcia otwarte – warsztaty/ szkolenie

 z udziałem Rodziców

– pedagogizacja Rodziców

 

Nauczyciele grup starszych

(5/6-latków)

 

7.

08 XI 2019r.

Wieczór Pieśni Patriotycznych wspólny z Radą Seniorów

- uroczystość z udziałem Rodziców

Chorąży Wiesława,

Szypluk Małgorzata

Wszyscy nauczyciele grup

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

8.

XI 2019r.

Olimpiada Przedszkolaka

w Ogrodniczkach

- udział dwóch grup dzieci 6-letnich

Halicka Urszula,

Lisowska Joanna,

Bereś Joanna,

Sokołowska Magdalena

Olifieruk Magdalena

 

9.

25 XI 2019r.

 

 

Dzień Pluszowego Misia

Wszyscy nauczyciele grup

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

10.

XII 2019r.

Kalendarz Adwentowy

Zemło Agata,

Porowska Agata

– pomysły do woreczków

 

11.

6 XII 2019r.

 

MIKOŁAJKI

Rowińska Grażyna,

Białous Paulina

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

12.

XII 2019r.

SPOTKANIA JASEŁKOWE, WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE – imprezy popołudniowe z Rodzicami

 

Joanna Lisowska

Urszula Halicka

Nauczyciele wszystkich grup

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

13.

 

I 2020r.

 

BIESIADA Z  BABCIĄ I DZIADKIEM

 

Nauczyciele wszystkich grup

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

14.

 

11 II 2020r.

 

BAL KARNAWAŁOWY

 

TEATR „CONIECO”

 

15.

II/III 2020r.

Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków

 

Karolina Milewska,

Sokołowska Magdalena,

Bereś Joanna,

Porowska Agata

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

14.

III 2019r.

Powitanie Wiosny

– Gramy w zielone

 

Karolina Szczepańska,

Karolina Wilgocka

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

15.

III/IV 2019r.

WARSZTATY WIELKANOCNE – grupowe imprezy popołudniowe z Rodzicami

nauczyciele wszystkich grup

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

16.

23 IV 2020r.

Eko - Dzień Książki

- konkurs literacko – przyrodniczy

na napisanie wiersza/opowiadania

Elżbieta Pasich,

Marta Czaban

– koordynatorzy,

nauczyciele wszystkich grup

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

17.

V 2020r.

DZIEŃ PATRONA

Magdalena Olifieruk

Zemło Agata

- koordynatorzy,

zespół ds. Patrona

Siostra Daniela

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

18.

V 2020r.

„SPRINTEM DO MARATONU”

- Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

(ze społecznością przedszkolną)

Magdalena Olifieruk

Zemło Agata

- koordynatorzy,

zespół ds. Patrona

Siostra Daniela

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

19.

V 2020r.

„Dzień polskiej Niezapominajki’

- impreza popołudniowa z Rodzicami – MAJÓWKA

 

Małgorzata Szypluk,

Beata Surowiec

 – koordynatorzy

Nauczyciele wszystkich grup

Elżbieta Bruns,

Elżbieta Trochimowicz

 

20.

 

  01 - 05 VI 2020r.

OBCHODY DNI DZIECKA

Małgorzata Narożna- koordynator,

Nauczyciele wszystkich grup

 

01.06.2020r.

godz. 9.00

IMPREZA PLENEROWA

 

 

aktorzy

Teatru POD ORZEŁKIEM

02.06.2020r.

godz. 9.00

„W krainie Oceanów”

- impreza ogólnoprzedszkolna

lub

WYJAZD

 

Wiesława Chorąży

Karolina Wilgocka

Karolina Szczepańska

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

03.06.2020r.

godz.9.00

„W krainie wiatru”

- impreza ogólnoprzedszkolna

lub

ZABAWY W GRUPACH

Małgorzata Narożna

Pasich Elżbieta

Paulina Białous

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

04.06.2020r.

godz. 9.00

Wyjścia wszystkich grup poza teren przedszkola

 

Nauczyciele grup we własnym zakresie

05.06.2020r.

„W krainie Przyjaciół przyrody”

- rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

Anna Puławska,

Justyna Dekarz

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

21.

VI 2020r.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

-  impreza popołudniowa z Rodzicami

 

Nauczyciele grup starszych

Elżbieta Bruns

Elżbieta Trochimowicz

 

 
 
 
 
 
 

Konkursy/warsztaty wewnątrzprzedszkolne w roku szkolnym 2019/2020

w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu

 

  1. Październik/listopad - Jesienny Rodzinny konkurs plastyczno – techniczny „Warzywno – owocowe zwierzaki cudaki” – organizatorzy Agata Porowska, Agata Zemło, pomoc - Elżbieta Pasich
  2. Grudzień - Warsztaty Bożonarodzeniowe – w poszczególnych grupach
  3. Marzec/kwiecień – Warsztaty Wielkanocne – w poszczególnych grupach
  4. Marzec/Kwiecień – Rodzinny konkurs literacko – przyrodniczy na stworzenie/napisanie bajki/opowiadania/wiersza dotyczącego przyrody/lasu/dzieci w tych miejscach – Elżbieta Pasich, Marta Czaban, pomoc – Paulina Białous, Grażyna Rowińska – wydanie tomiku powstałych opowiadań, wierszy, bajek
  5.  Maj – Rodzinny konkurs plastyczno – techniczny na „EKO – Zabawkę” – wykorzystanie tylko naturalnych i biodegradowalnych materiałów plastycznych – organizatorzy - Anna Puławska, Justyna Dekarz, pomoc - Magdalena Sokołowska, Joanna Bereś

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-06