Jasełka w grupie Gumisiów

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny okres w roku. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, z niecierpliwością oczekują nadejścia tych magicznych i ciepłych chwil.

Dnia 16.12.2013 r. nadszedł długo oczekiwany przez dzieci moment – Jasełka w grupie 6-latków pani Grażyny i Beaty.  Przedstawienie było wystawiane przez dwa dni: pracownikom przedszkola oraz rodzicom (19.12.13r.). Przygotowanie ich to kilkutygodniowa praca! Pięknie przystrojona sala i żłobek stworzyły miłą atmosferę, a wspaniale powiedziane teksty i stroje aktorów stanowiły dopełnienie spotkania.  Oglądający goście nie kryli wzruszenia. Spotkanie przepełnione było radością dzieci oraz wzruszeniem rodziców, dumnych ze swych pociech.