„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi...” I my również, dzieci i cała społeczność naszego przedszkola głosimy światu dobrą nowinę. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia spotkaliśmy się wraz z zaproszonymi gośćmi – panem Burmistrzem Radosławem Dobrowolskim i księdzem Andrzejem Chutkowskim, aby podczas tradycyjnych Jasełek wczuć się w atmosferę i rozważać istotę narodzin Dzieciątka Jezus. Najstarsze przedszkolaki z grupy „Gumisie” dzięki swoim talentom aktorskim przeniosły nas w czas tej niezwykłej nocy. Dzieci z niezwykłą starannością podjęły się tego zadania i wywołały w nas ogromne wzruszenie. Dziękujemy. Oby rozbudzone uczucia ciepła, miłości i wzajemnej życzliwości pozostały w naszych sercach przez cały nadchodzący rok.