SPOTKANIE ELFÓW Z BURMISTRZEM SUPRAŚLA (R.SZK. 2015/16)

Elfiki - dzieci 4-letnie wybrały się wraz ze swoimi wychowawczyniami na wycieczkę do Urzędu Miejskiego w Supraślu. Poznały gminny budynek, specyfikę pracy urzędników oraz spotkały sie z burmistrzem Supraśla - p. Radosławem Dobrowolskim. Pan burmistrz uścisnął dłoń każdego przedszkolaka, obdarował dzieci odblaskowymi opaskami, aby nadchodzące wakacje spędziły bezpiecznie oraz poczęstował wszystkie Elfy słodkościami. A przedszkolaki w ramach podziekowań wręczyły panu burmistrzowi obrazek wykonany własnoręcznie. Była nawet chwila dla fotoreporterów..... Następnie odwiedziliśmy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Supraślu, gdzie o swojej pracy opowiedziała nam mama Karolinki - p. Kasia. DZIĘKUJEMY!!!