STYCZEŃ W TROPICIELACH

2 miesiące temu

Pierwszy miesiąc Nowego Roku "Tropiciele" rozpoczęli on nauki określania czasu, pracując na montessoriańskim zegarze i wykonując swój własny papierowy zegar ścienny. Gościliśmy w naszej sali mamę Marysi - p. Wioletę w ramach akcji "Czytający Rodzic" i p. Kasię z Nadleśnictwa Supraśl, która opowiedziała nam o tym jak leśne zwierzęta spędzają zimę i po czym poznać ich tropy. Przebieraliśmy się za postacie z bajek na Balu Karnawałowym, na którym bawiliśmy się wyśmienicie. Kolejny też raz wzięliśmy udział w zajęciach z arteterapii, które przeprowadziła p. Agata - tym razem wyrażając nasze emocje podczas słuchania różnych gatunków muzyki. Oprócz tego korzystaliśmy z zimowej aury zjeżdżając z naszej przedszkolnej górki na pazurki.