STYCZEŃ W ZDOBYWCACH

2 miesiące temu

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka ? w takiej atmosferze bawiły się dzieci z grupy ZDOBYWCY 9 stycznia podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.

19 stycznia gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Odwiedziła nas też mamusia Zosi w ramach zajęć outdoorowych. Dzieci poszerzyły wiedzę na temat - zwierząt i ptaków. Jak przetrwać zimę. Dzieci poznały też tropy zwierząt.  Rozmawialiśmy również o zimowych mistrzostwach sportowych. Dzieci zapoznały się z dyscyplinami sportowymi oraz z symbolem olimpiady (pięć kół). Korzystały codziennie z pięknej zimowej aury.  Byliśmy również w Domu Ludowym na filmie Psi Patrol.  Wybraliśmy się także na wycieczkę do Narciarni u Magdy.