Grudzień w Zdobywcach

4 miesiące temu

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ ????- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca.

Odbyło się również spotkanie wigilijne z Rodzicami. Swoim występem mali aktorzy wprowadzili wszystkich zgromadzonych w radosną, świąteczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.??????????????

Wspólnie spędzony czas z bliskimi sprawił, że Wigilia w naszej grupie upłynęła w miłej, serdecznej atmosferze.????????

Nie zabrakło również zabaw na świeżym  powietrzu. "Zdobywcy" pierwszy raz spróbowali swoich sił na nartach biegowych??. Było super????