Listopad w Tropicielach

5 miesięcy temu

Miesiąc listopad minął Tropicielom pod znakiem książki i czytelnictwa. Pierwszy raz w tym roku szkolnym byliśmy w Bibliotece Publicznej - wypożyczaliśmy książki, słuchaliśmy opowieści pani Hani, a także uczestniczyliśmy w spotkaniu z autorką książek dla dzieci P. Katarzyną Janowicz - Timofiejew, a w ramach akcji "Czytający rodzic" gościliśmy mamę Paulinki - P. Małgorzatę, która zapoznała dzieci z wartościami literatury klasycznej baśni J.Ch. Andersena "Królowa Śniegu". Obchodziliśmy po Montessoriańsku  szóste urodziny naszej Hani. Rozpoczęliśmy już także przygotowania do Kiermaszu Bożonarodzeniowego  wykonując wraz z mamą Szymona - Panią Olą papierowe lampiony, które przekażemy na szczytny cel. Udaliśmy się na wycieczkę do Lecznicy Zwierząt i uczyliśmy się jak dbać o zwierzęta. To był pracowity, lecz bardzo miło spędzony czas.