Strona głowna  /  Galeria  /  Odkrywcy i Tropiciele pierwszy raz w szkole
Odkrywcy i Tropiciele pierwszy raz w szkole
data dodania: 2020-03-13

Dzień otwarty w Sportowej Szkole Podstawowej im. Ferdynanta Mareckiego w Supraślu był doskonałą okazją, by poznać środowisko, które już od września stanie się naszą rzeczywistością. Uczniowie wraz z nauczycielami przyjęli nas iście po królewsku. Program artystyczny obejmował występ zespołu p. Janusza Fidziukiewicza, występ grupy teatralnej p. Grażyny Wróblewskiej, występ zespołu tanecznego p. Elżbiety Trochimowicz. My również mieliśmy okazję zaprezentować nasze taneczne umiejętności zdobyte od p. Eli. Pani Ewa Mieleniewska i p. Renata Kryńska z uczniami przygotowali nam zajęcia w szkolnej bibliotece, p. Joanna Muśko zajęcia komputerowe w salce komputerowej, natomiast p. Urszula Gryszko oprowadziła nas po całej szkole i przekazała nam podstawowe informacje, które każdy uczeń powinien posiadać. Pięknie dziękujemy i mówimy: do zobaczenia we wrześniu!