Strona głowna  /  Galeria  /  Ostatni w tym roku szkolnym wyjazd przedszkolaków do Arboretum
Ostatni w tym roku szkolnym wyjazd przedszkolaków do Arboretum
data dodania: 2018-06-25

Ostatni w tym roku szkolnym wyjazd przedszkolaków do Arboretum w Kopnej Górze, kończący edukację przyrodniczo-leśną.

Pracownicy Lasów Państwowych zorganizowali naszym wychowankom pożegnalne ognisko – nie zabrakło kiełbasek i słodyczy, ale także dyplomów, medali i prezentów tematycznie związanych z lasem i jego mieszkańcami. Leśnicy w ten sposób podziękowali przedszkolakom za systematyczną naukę o ochronie przyrody na terenie Arboretum. Dzieci odwdzięczyły się pamiątkowymi pracami plastycznymi, tańcem i piosenką. Tym razem na ogromnej polanie przedszkolaki zajmowały się tylko zabawami ruchowymi, a edukacja przyrodnicza została odłożona do przyszłego roku.

Strona: 1 2 3 4 5 6