Strona głowna  /  Galeria  /  Międzynarodowy Dzień Tańca
Międzynarodowy Dzień Tańca
data dodania: 2018-04-27

27 kwietnia obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Tańca. Małe i duże przedszkolaki poprzez szereg wesołych zabaw poznawały tańce charakterystyczne dla różnych krajów europejskich. Cieszymy się, że w odpowiedzi na nasz apel internetowy mogliśmy gościć u nas małych artystów, którzy zgłosili się, aby pokazać swoje umiejętności taneczne. Dziękujemy nauczycielce SP, Pani Eli Trochimowicz z klasą III A, dzięki której podziwialiśmy taniec z Polski oraz taniec i pieśń z Rosji. Dziękujemy też Kubie Puciłowskiemu z grupy Gumisie, który wspaniale zatańczył nam breakdance. Podziękowania należą się również Marice z białostockiego zespołu tanecznego Atom Mini, która pięknie wykonała taniec do muzyki z repertuaru Michaela Jacksona.

Strona: 1 2