JASEŁKA 15.12.2017r

Święta to czas niezwykły, magiczny, czas dobroci i refleksji nad tym co ważne, istotne, a zarazem niedoścignione.To czas skupienie i oczekiwania na cud, cud Boży.
Dziś w naszym Przedszkolu odbyło się przedstawienie Jasełkowe w wykonaniu
6 latków z grupy " Smerfy", przy akompaniamencie naszej rytmiczki pani Renaty Zbierajewskiej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, których przywitała pani Dyrektor Beata Grochowska-Surowiec: Burmistrz Supraśla pan Radosłąw Dobrowolski,pani Agnieszka Kamieńska Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ogrodniczkach, ks.Andrzej Chutkowski,pan Piotr Nierodzik, byli pracownicy naszego Przedszkola, oraz personel i nasze przedszkolaki.
W Świątecznym nastroju śpiewaliśmy wspólnie kolędy i życzyliśmy sobie wzajemnie pięknych i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.