ODWIEDZINY PIERWSZOKLASISTÓW (R.SZK. 2014/15)

Dzieci wykonały, a pracownicy przedszkola postanowili wysłać do Watykanu na ręce Papieża Franciszka księgę upamiętniającą naszego patrona - Papieża Jana Pawła II. Dzieci przygotowały przepiękne ilustracje, na których widać naszego patrona przemierzającego świat w poszukiwaniu wielu wartości. W odpowiedzi otrzymaliśmy list od Papieża Franciszka, w którym to Biskup Rzymu otacza Bożym Błogosławieństwem całą społeczność naszego przedszkola. Pierwszoklasiści przybyli do przedszkola, aby im podziękować i wręczyć podziękowania za wykonane ilustracje.  Pani Renata i Aneta - nauczycielki religii w szkole podstawowej przygotowały prezentację dotyczącą osoby Jana Pawła II, a pani Dyrektor wręczyła dyplomy naszym absolwentom.