ZAJĘCIA DODATKOWE - JĘZYK ANGIELSKI (R.SZK. 2014/15)

Dzieci posiadają naturalną ciekawość świata i chęć do nauki, co warto wykorzystać. Wczesne nauczanie języka angielskiego zgodne jest z ogólnoeuropejskimi tendencjami obniżania wieku rozpoczęcia nauki języka obcego. Nauczyciel uczący małe dzieci powinien pamiętać o zabawowej formie pracy oraz o kręgu zainteresowań dziecka. Pierwsze lata nauki języka angielskiego powinny być dla dziecka przede wszystkim przyjemnością.                                                                                                                                                                                           Kiedy przychodzimy na zajęcia z panią Karoliną wesoło się bawimy śpiewając piosenki, poznając kolejnych gości - pacynki, którzy nas odwiedzają. Z niecierpliwością czekamy na następne zajęcia!!!